Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Populární youtuber Martin Rota už dnes přijde o nohu. Neuvěříte, jak se k děsivé amputaci postavil!

Martin celou záležitost bere s nadhledem.
Zdroj: Facebook.com
Snad každý na jeho místě by se hroutil a pomýšlel na nejhorší. Vždyť žít bez nohy je tak těžké a musíš se od začátku učit fungovat. Jenže youtuber Martin Rota je absolutně nad věcí, nesebevraždí se kvůli tomu, že dnes přijde o nohu. Právě naopak. Neuvěříte, s jakou lehkostí celou těžkou situaci bere!

Populární youtuber Martin Rota to měl v poslední době vážně těžké. Kvůli ošklivému zánětu v kosti, který se mu vytvořil na otevřené ráně na patě, bude muset přijít o nohu. Dnes mu ji lékaři budou muset amputovat u kotníku, jinak by byl ohrožen na životě kvůli hrozbě smrtelné otravy krve.

Kdo by si ale myslel, že tenhle floutek je na pokraji svých sil, tak se těžce mýlí. Dokonce se nebojí a o svém aktuálním stavu informuje všechny své obdivovatele přes sociální síť.

„Jsem ráno šel na převaz a řekli mi, co dělám na převaze, když mám jít na příjem. Došlo k nějakému nedorozumění a dostalo se ke mně špatný datum nástupu do nemocnice. Nějak jsem si nemyslel, že tu dneska skončím,“ napsal k fotce z nemocničního pokoje Martin, kterého ho už dnes čeká vážná životní zkouška, ale on se stále tváří jakoby nic. Jako by snad šel na banální operaci slepého střeva. I když si hraje na tvrďáka, tak ztráta nohy musí zasáhnout každého.

Youtuberovi držíme všichni palce a o jeho aktuálním zdravotním stavu vás budeme nadále informovat.

Související články

Další články