Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Populární herečka skončila až po uši v bahně! Poznáte ji?

Maruška si to užila…
Zdroj: Stream.cz
+ Další fotografie
Dost možná si většina diváků myslí, že život herečky je plný skvělých rolí, noblesních rób a luxusních večírků. Ale někdy je to jinak. Své o tom ví třeba Marie Doležalová.

Marie Doležalová v novém seriálu Kafe a cigárko internetové televize Stream.cz uvádí tyto zavádějící a mylné představy na pravou míru. Než se totiž z někoho stane opravdová hvězda v showbusinessu, čeká ho nejedna výzva, desítky trapasů a většinou i několik děsných castingů. V prvním díle komediálního seriálu popisuje Marie, jaké nástrahy a absurdnosti ji kolikrát na takových konkurzech čekaly. Třeba válení se v bahně.

První díl pořadu nese název Casting a Marie v něm společně se svými kolegy Hankou Vagnerovou, Janem Cinou, Petrem Vančurou či Milanem Šteindlerem demonstruje nezapomenutelné zážitky z „hereckých výběrových řízeních“, jako je boj s neexistujícím drakem, improvizované povídání si v leže s hereckým kolegou na téma první milování nebo názorné ztvárnění dívky v bahně.

A jak to má už zmiňovaná Hanka Vagnerová s konkurzy? „Nejhorší pro mě vždycky byly castingy na reklamy, kde člověk musí třeba sníst půl lahvičky marmelády, když pořád dokola zkouší, jak zahrát, že to je ta nejlepší marmeláda na světě! Nebo předstírá, že jede na imaginárním koni a do toho na něj kouká ještě pět dalších holek, které jsou jedna krásnější než druhá a všechny čekají až přijdou na řadu. Hrůza.“

To naopak Jan Cina má zkoušky o role rád, jak prozradil v rozhovoru s Luďkem Staňkem. „Myslím si, že na konkurzu jsem nejlepší a pak mám sestupnou tendenci.“

A co se honí hlavou umělci, když čeká na casting? To a mnohem více se diváci dozví v prvním díle Kafe a cigárko.

Související články

Další články