Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Poprvé vyvedla nového partnera: Mahulena Bočanová podnikatele skrývala rok a půl

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
to je lásky
Partner herečky Mahuleny Bočanové (52) byl tak trochu jako paní Colombová. Na sobotním Plese v Rudolfinu to ale hvězda seriálů Vyprávěj nebo Ordinace napravila. Zámožného podnikatele Petra vzala poprvé do společnosti. Je to láska jako trám, fotografové zachytili jejich vášnivé polibky hned několikrát!

Mahulena Bočanová je už rok a půl šťastně zamilovaná a o víkendu to konečně dala všem na odiv. Bok po boku se s partnerem ukázali na hogo fogo Plese v Rudolfinu S nadsázkou by se dalo říct, že je herečka zamilovaná jako puberťačka!

Její partner Petr se věnuje podnikání a je to chlap jako hora. Mahulena ho stále pusinkovala a bylo znát, že to mezi nimi pořádně jiskří. "Je to náš první společný ples, takže jsme se moc těšili," usmívala se hvězda Ordinace v růžové zahradě, která však byla na slovo skoupá. Na ples totiž přišla trávit čas hlavně s přítelem.

Bočanová se na plesech objevuje často, pojí se s nimi ale pracovní povinnosti. V Rudolfinu si mohla po dlouhé době od moderovacího zápřahu odpočinout. V soukromí milá herečka teď nejspíš bude televizním divákům ležet v žaludku. Do Ordinace totiž vstoupila coby exmanželka intrikánského primáře Leoše Máry, která se nekalých praktik také dvakrát neštítí.

Související články

Další články