Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poprvé v práci po smrti tatínka: Truchlící Barbora Munzarová spěchala za nemocnou Janou Hlaváčovou

+ Dalších 93 fotografií
Truchlení
Smutek ze ztráty milovaného tatínka ještě neodezněl, ale Barbora Munzarová (47) už se musela vrátit do práce. Patnáct dní po pohřbu Luďka Munzara (†85) už zase hraje. Po skončení představení v pražském Divadle Kalich ale skočila do auta a pospíchala domů za nemocnou maminkou Janou Hlaváčovou (80).

Přestože stále drží smutek, je Barbora Munzarová (47) zpátky na divadelních prknech. V pátek už hrála v pražském Divadle Kalich. Její tatínek Luděk Munzar zemřel koncem ledna ve své modřanské vile, poslední rozloučení proběhlo před patnácti dny.

Na Munzarovou spadly veškeré rodinné povinnosti. Pohřeb v Národním divadle zařizovala sama herečka. Doma se stará o nemocnou maminku Janu Hlaváčovou, která trpí Parkinsonovou chorobou a navíc ji sužují silné deprese.

Barbora, která byla dlouhá léta hlavní tváří Ordinace v růžové zahradě, má naštěstí velkou podporu v manželovi Martinu Trnavském (48). Pevně věříme, že nejtěžší životní období společnými silami zvládnou.

Mohlo by vás zajímat

Další články