Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poprvé se stane maminkou: Takhle Petra Němcová (40) vystrčila těhotenské bříško

+ Dalších 17 fotografií
Těhotenství
Petra Němcová (40) se začátkem srpna vdala a na konci měsíce už hlásila, že je v požehnaném stavu. Česká supermodelka se tak konečně dočká vytouženého potomka. Už jí roste bříško a těhotenství jí neskutečně sluší.

„Každá žena je superhrdinka se superschopnostmi. Nepotřebujeme červený plášť, abychom je ukázaly,“ napsala Petra Němcová (40) k rozkošné fotce, na které se chlubí rostoucím těhotenským bříškem.

Supermodelka se pochlubila požehnaným stavem na konci srpna. Po úspěšné kariéře se poprvé stane maminkou. Němcová zatím neprozradila, zda bude mít chlapečka, anebo holčičku.

Radost z miminka má určitě i Petřin manžel Benjamin. Bohatý podnikatel s nemovitostmi určitě rodinu dokáže zabezpečit a prcek se bude mít jako v bavlnce. „Naše rodina roste stejně jako moje bříško. Je požehnáním, že nám vesmír nadělil tak brzy tento božský dar… Už teď jsi nejlepším otcem,“ vzkázala Němcová milovanému manželovi.

Mohlo by vás zajímat

Další články