Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Poprvé promluvil o vztahu s Jacksonem: Osahávání? Řeknu pravdu, svěřil se Macaulay Culkin

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 93 fotografií
VZTAHY
Když kontroverzní dokument Leaving Neverland (2019) vtrhl na plátna kin, bylo o rozruch postaráno. Herec Macaulay Culkin (39) poprvé od jeho představení k veřejnosti promluvil o vztahu s Michaelem Jacksonem (✝50), a to v novém rozhovoru pro časopis Esquire.

Bylo to velké přátelství, které začalo, když se Culkin proslavil rolí Kevina ve snímku Sám doma. Měli prý mnohé společné – trávil spolu hodně času na jeho ranči Neverland, stejně jako účastníci dokumentu Wade Robson a James Safechuck, kteří následně nařkli Jacksona ze sexuálního zneužívání.

Jackson byl během svého života obviněný několikrát. Nikdy se mu ale zneužívání mladistvých neprokázalo. Dokument ale rozdělil lidi na dva tábory – jedni věří, že Michael je bez viny a jen má rád přátelství s dětmi, jiní jsou opačného názoru.

Velké pouto

Slavný dětský herec poprvé promluvil o jejich vztahu. „Začnu o tom mluvit asi takto. Ne mluvit, říkat pravdu. Nikdy mi nic neudělal a nikdy jsem ho neviděl něco takového dělat. Obzvlášť v tuhle chvíli nemám důvod něco tajit. Tenhle muž už odešel. Pokud by bylo co říct, byl by teď ten správný čas promluvit. Takže pokud bych měl o čem vyprávět, udělal bych to. Ale to já nemám," uvedl v rozhovoru pro časopis.

Culkin se dlouhou dobu o vztahu s hudební legendou nevyjadřoval, teď je ohledně jejich vztahu naprosto otevřený… Macaulay už ve prospěch Jacksona svědčil v roce 2005. Oba dva muže spojovalo dlouhé pouto přátelství, které podtrhovala skutečnost, že oba měli otce, kteří je tlačili do showbyznysu.

Související články

Další články