Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Poprvé promluvil o své ženě, která už má jiného: Ze slov Jirky Pomeje se chce plakat

Andrea Pomeje a Jiří Pomeje tvořili dříve zajímavý pár.
+ Dalších 48 fotografií
Andrea Pomeje (30) zlomila nad svým manželem hůl a našla si jiného. Jiří Pomeje (53) se jen těžko smiřuje s tím, co se stalo. Andrea nyní randí s osvaleným pokrývačem Petrem Plačkem (37) a Jiří je na dně.

Andrea Pomeje dlouho stála po boku svého manžela. Jenže do života jim zasáhla nejen krutá nemoc, ale také alkohol. Andrea už podle svých slov nemohla dál.

Nyní krásná žena přiznala, že má po svém boku nového muže. Oporou se jí stal bývalý přítel Niky Doné, který se jmenuje Petr Plaček, říká si Pedritko a pracuje jako pokrývač a klempíř. Andrea vedle svalnatého chlapíka pookřála a přestává se trápit.

Bohužel Jiří Pomeje je na totálním dně. Svou manželku Andreu má ale pořád hodně rád. „Vím to asi 15 minut, že má jiného. Moc toho teď říkat nechci. Přeji jí hodně štěstí. Já ji mám pořád rád a nikdy jsem ji nepomlouval a pomlouvat ji nebudu. Lidé ať si udělají svůj názor,“ uvedl pro eXtra.cz skleslý Jiří Pomeje.

Mohlo by vás zajímat

Další články