Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Poprvé od porodu ve společnosti: Petra Křivková Svoboda doslova zářila

Zdroj: Archiv P. Svoboda
+ Dalších 7 fotografií
Ples
Moderátorka Petra Křivková Svoboda se s manželem Ondřejem zúčastnila Plesu v Rudolfinu. Poprvé po porodu syna Eduarda dorazila na velkolepou společenskou akci a vypadala skvostně. Diváci a její příznivci se navíc mohou těšit, protože se proslýchá, že se brzy vrátí na televizní obrazovky.

Petra Křivková Svoboda rozhodně nevypadá na to, že má za sebou dva porody. Postavu má jedna báseň, což ukázala i na Plese v Rudolfinu V lesklých tmavých šatech z dílny Poner a s jemnými šperky značky Gismondi předvedla, jak jednoduše lze vytvořit okouzlující plesový outfit.

Šťastná rodina

Matka dcerky Ráchel a syna Eduarda se po pětiletém vztahu v polovině května loňského roku provdala za Ondřeje Křivku V páru se dohodli, že se vezmou ještě před narozením syna, aby přišel na svět do úplné rodiny.

Plesala v Rudolfinu

Na Plese v Rudolfinu opravdu zářila. S manželem se hodili do gala a velkolepou událost plnou hvězd si nenechali ujít, je to dokonce první velká společenská akce po porodu syna.

Proslýchá se, že by se Petra měla vrátit na TV Nova jako moderátorka už na jaře. A tak se na její tvář mohou diváci už pomalu začít těšit.

Související články

Další články