Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poprvé po kopačkách od Noida! Dvořáková musela nakupovat za své: Tanga si vzala, ale na podprsenku zapomněla!

Gábina musela na nákup bez Noida a místy i bez podprdy!
Zdroj: Outlet Max
+ Další 3 fotografie

Gábina Dvořáková dostala kopačky od Noida mimořádně nevhod, v době vánočních nákupů, a tak se musí starat sama. Ještě než několik hodin po tom, co si Noid sbalil čemodan, prchla k mamince do Strakonic, měla domluvený nákup (zřejmě s tzv. porozchodovou slevou) ve spřáteleném berounském butiku, kam rády chodí celebrity a kam měla dorazit i s Noidem.

Nestalo se a bylo to určitě dobře, protože Gábina si při zkoušení odložila podprsenku a fotograf na tu šichtu určitě vzpomíná rád, protože Dvořáková se pyšní jedněmi z nejkrásnějších prsou v českém šoubyznysu (nejen těmi mimochodem), na která s dojetím vzpomínají nejen Noid, ale i Leoš Mareš, Jakub Malina a další boháči z mediální sféry, na které má modelka štěstí…

Od berounského nákupu Gábinu nikdo neviděl, zatímco Noid už si vodí Prahou nové děvče, ale na Strakonicku se nemusejí bát Dvořákovou oslovit, protože oblečení evidentně nakoupené má a po divokém finále vztahu s přelétavým Noidem možná definitivně na Prahu a zlaté hochy z šoubyznysu zapomněla.

No tak dobře, nezapomněla, ale tutově teď zranitelná někde tam truchlí a další Vánoce, které budou něco stát, jsou až za rok, tak rychle, než si to Noid rozmyslí nebo se „náhodně“ zastaví Leoš.

Související články

Další články