Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poprvé od porodu se ukázala nenamalovaná: Ewa Farna vypadá bez make-upu jako školačka

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
VZHLED
Zpěvačka Ewa Farna (24) po delší době poodhalila kousek svého soukromí. Po nedávném porodu svého prvního syna Artura ukázala světu, jak jí to sluší po ránu bez make-upu. Lidé ji znají vždy perfektně upravenou, ale jak to vypadá, šmrnc má, i když vstane z postele a její tvář zůstane bez zásahů kosmetiky.

Na pódiu nebo na akcích je vždy perfektně nalíčená, ale leckdy až přelíčená, takže vypadá starší, než je. Podle fotky, kde nemá ani špetku make-upu, vypadá Ewa velmi mladě. A je na ní vidět, že porod jejího prvního potomka z ní udělal nejšťastnější ženu na planetě.

Ewa Farna (25) si s manželem Martinem Chobotem (30) žijí svůj největší sen. Před dvěma měsíci se jim narodil Artur a Ewa se stala maminkou. V sídle za Prahou si tak užívají pohádkové rodinné chvilky. Role maminky je tím, co Ewu naplňuje.

Zpěvačce se zároveň podařilo nemožné, když hned po šestinedělí shodila všechna poporodní kila. Nelze si nevšimnout, že se zbavila i dalších přebytečných špíčků a vypadá naprosto fantasticky. A při pohledu na snímek je jasné, že syn jí nevzal ani její krásu. Tu totiž berou holčičky.

Kromě výchovy syna má Farna pořádně nabitý i pracovní diář, během léta totiž vystupuje na festivalech a zanedlouho naskočí zpátky do kolotoče koncertů. Rozhodně je nutné uznat, že Ewě narození miminka sluší.

Co jste možná o Ewě Farne nevěděli:

  • Od roku 2013 udržovala partnerský vztah s kytaristou doprovodné kapely Martinem Chobotem, za něhož se v září 2017 vdala. Předchozími partnery byli hudebníci Marcus Tran a Tomáš Klus, s nímž ukončila vztah v listopadu 2011.
  • Ewu Farnou objevil producent Lešek Wronka. Ve svých 13 letech na podzim roku 2006 nazpívala singl Měls mě vůbec rád na stejnojmennou desku, která vyšla v listopadu téhož roku.
  • Vyhrála ocenění Objev roku v anketě Český Slavík Mattoni 2006. První koncert měla v Třinci 16. března 2007.

Související články

Další články