Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Poprvé od nehody ukázala tvář: Týnuš Třešničková rukávem skrývá její popálenou část

+ Dalších 67 fotografií
obličej
Týnuš Třešničková (23) momentálně prožívá to lepší období z času, který strávila v nemocnici v tureckém Istanbulu. Na návštěvu za ní přijely maminka, babička a sestra a zlepšily jí náladu o 100 %. Popálená youtuberka si se svou návštěvou udělala holčičí den, nalíčila se a poprvé od nehody ukázala obličej. Vyvrátila tak spekulace o tom, že je kompletně popálený. Naopak to vypadá, že její léčba je na dobré cestě.

Týnuš Třešničková je už téměř tři čtvrtě roku upoutána na lůžko v nemocnici v tureckém Istanbulu. Její stesk po domově pravidelnými návštěvami zmírňuje nejen její přítel Viktor Hájíček, ale i její maminka, babička a sestra. Ty se za youtuberkou přijely podívat i nyní a zvedly jí nejen náladu, ale i sebevědomí.

Po dívčím dni plném popíjení kávy, jedení dortíků a líčení, se Týnuš poprvé od nehody rozhodla ukázat svou tvář. Na Instagram přidala fotku, na které vypadá, jako by se jí při nehodě během ohňové show nic nestalo. Má dokonale namalované obočí, nalepené řasy, spodní polovinu obličeje si však zakrývá rukávem. Nedávno totiž podstoupila operaci, kdy jí lékaři odstraňovali jizvu na krku. „Udělaly jsme si s maminkou, babičkou a ségrou holčičí den. Alespoň na chvíli myšlenkami utéct z nemocnice a po 8 měsících si poprvé nalepit řasy a zvýraznit obočí,“ napsala k nové fotce.

Vypadá to, že se Týnuš cítí už o hodně lépe. Tahle youtuberka je skutečnou inspirací a důkazem, že když si člověk udržuje pozitivní myšlenky a má podporu svých nejbližších, zvládne překonat všechno. K největší radosti už jí chybí jen návrat domů, který se pravděpodobně bude konat co nevidět.

Mohlo by vás zajímat

Další články