Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Poprvé nasedla do auta a stalo se něco strašného. Přejela vlastního syna!

Noha Lyndsay sjela omylem na pedál a ona přejela svého syna.
Zdroj: profimedia.cz
Když žena nasedla poprvé do auta a chtěla se rozjet, to ještě netušila, co strašného se stane. I přes to, že byl vedle ní manžel a říkal jí, co má dělat, velké tragédii bohužel nezabránili. Žena si to tak bude vyčítat do konce života.

Lyndsay Turner z Norfolku v Británii se chtěla naučit řídit, aby nebyla závislá na manželovi nebo nemusela jezdit hromadnou dopravou. Manžel jí slíbil, že se s ní projede, aby si obnovila svoje dovednosti z autoškoly. Vyjeli tedy na velké parkoviště, které se zdálo být bezpečné. Jenže tragédie se přesto stala.

Nedaleko místa, kde Lyndsay jezdila, si hrál i její syn Liam se svou sestrou. Manžel Stephen na ni dohlížel zvenku. Jenže najednou se stalo něco, co nikdo nečekal. Ženě sklouzla noha po pedálu, auto nabralo rychlost a vrazilo do malého chlapce, který ani netušil, že se na něj řítí auto.

Okamžitě ho převezl vrtulník do nemocnice, jenže krátce nato následkům zranění bohužel podlehl. Utrpěl vážné zranění hlavy a zemřel na masivní krvácení do mozku. Rodiče po smrti syna skončili v péči psychologů. „Jsme úplně zničeni ztrátou našeho syna,“ řekli.

„Liam byl hodné a spokojené dítě, pořád si hrál a usmíval se. Dělal nám jenom radost. Náš život už bez něj nebude stejný,“ říkali rodiče. Matka nakonec podle soudu za to, co udělala, nenese žádné následky.

Související články

Další články