Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Poprvé na hokeji: Orlando Bloom oblékl kladenský dres a skotačil s Jardou Jágrem

Zdroj: archiv O. Blooma, koláž eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
první hokej
Kladenští Rytíři měli v neděli vzácnou návštěvu. Na jejich hokejový souboj s Třincem se přijel podívat i hollywoodský herec Orlando Bloom (43). Legolas z Pána prstenů nebo Will Turner z Pirátů z Karibiku byl takhle blízko ledu úplně poprvé. Stadion z jeho přítomnosti šílel a radost měl i Jaromír Jágr (47).

Právě kvůli české legendě NHL přijal Orlando Bloom pozvání na kladenský stadion. V neděli přihlížel zápasu Jágrových Rytířů s Třincem a byl jako u vytržení. Vůbec poprvé tak nebyl Jágr nejslavnějším člověkem ve městě!

"Kdybyste to náhodou nevěděli, nikdy jsem na hokejovém zápase nebyl a teď je ze mě fanoušek číslo jedna," svěřil se Bloom, který to neměl na Kladno z Prahy daleko. V české kotlině už přes rok natáčí seriál Carnival Row.

Orlando dostal dres se svým jménem, pustili ho na led a fanoušci si ho mohli prohlédnout i na kostce s obrazovkami. Po skončení zápasu si s hráči plácal v šatně, příliš dobrá nálada tam ovšem nepanovala. Jágrův tým prohrál s třineckými hokejisty 1:2. Střídačku střežil Bloomův tatínek s jeho pejskem.

Těšit je mohla aspoň přítomnost hollywoodské megastar.

Související články

Další články