Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

POPRAVA NOVINÁŘE: „Na Slovensku rozpoutám peklo,“ hřímá generální prokurátor!

Slovensko je v šoku z vraždy novináře.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Vražda novináře Jána Kuciaka otřásla Slovenskem. V šoku nejsou pouze běžní občané, ale i vysoce postavení lidé. Rázně se k případu staví generální prokurátor Jaromír Čižnár. Pohrozil, že rozpoutá na Slovensku peklo!

Zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak plánoval život se svou snoubenkou Martinou (†27). Oba jsou nyní po smrti. Zabil je najatý vrah. Slováci se ptají, co bude dál. Vše nasvědčuje tomu, že za popravou mladé dvojice stojí mafie.

„Toto je pro mě nonsens, který jsem za 30 let svojí praxe nezažil. Bude vyvinuto maximální úsilí, aby se co nejrychleji zdokumentovaly důkazy a zjistil se pachatel tohoto ohavného činu,“ uvedl Čižnár pro deník Pravda.

„Pokud se potvrdí, že novinář Kuciak a jeho družka byli zavražděni v souvislosti s prací nebohého novináře, rozpoutám na Slovensku peklo,“ dodal rázně Čižnár.

Kuciak psal mimo jiné o podnikateli Mariánu Kočnerovi. Ten novináři pak začal vyhrožovat. Kočner mladému novináři slíbil, že na něj najde špínu. „Začnu s vaší osobou, pak se budu věnovat vaší matce, otci a sourozencům,“ vyhrožoval Kočner.

Související články

Další články