Zdálo se, že jde vše dobře. Mladý Joe Irvine právě dozpíval a publikum mu aplaudovalo. Jeho úlevu po dobrém výkonu ale najednou vystřídaly úplně jiné emoce. Soudkyně Natalia Kills odstartovala konec své soudcovské kariéry slovy: "Dámy a pánové, jen řeknu to, co je všem jasné. Máme mezi sebou dvojníka!

S tím se však nespokojila a svou urážlivost ještě vystupňovala: „Jako umělec jsem znechucena z toho, jak moc jsi okopíroval mého manžela. Od vlasů až po oblek. To nemáš žádný respekt k originalitě? Jsi k smíchu! Je to laciné, nechutné a mně to připadá umělecky otřesné. Stydím se, že tady musím sedět v tvojí přítomnosti a vůbec tě nějak komentovat.“

Na tenhle příval nechutností dokázal mladý zpěvák ještě velmi trefně reagovat: "Copak vy nekopírujete Kleopatru

To už ale se svou porcí urážek přispěchal i manžel Willy Moon, který dodal: „Připadá mi to celé trochu levné a absurdní. Je to, jako když Norman Bates (film Psycho Alfreda Hitchcocka, pozn. redakce) nosil oblečení svojí matky. Přijde mi, že si jednou přišiješ něčí kůži na obličej a zabiješ všechny v publiku.“

V tu chvíli už se z ochozů ozýval silný pískot a bučení. Willyho Moona to ale neodradilo a pokračoval: „Je to absolutně nechutné. Je mi z tebe špatně. Nemáš žádnou identitu. Stydím se za to, že tu musím být.“ Na to Joe Irvine opět velmi statečně odpověděl, že si myslí, že vypadá dobře.

Opět si ale přisadila Moonova manželka Natalia Kills, která mu řekla, že vypadá dobře, protože se oblékl jako její muž. Na Irvinovu obranu kromě publika přispěchala i druhá porotkyně, která prohlásila, že vypadá daleko lépe než manžel Natalie Kills.

Reakce odpovědných lidí na sebe nenechala dlouho čekat. Hned druhý den oba porotci přišli o práci. To přitom nebyl jejich první veřejně propíraný incident. Minulý týden řvali na novozélandskou seniorku „kun*o“ jen kvůli tomu, že zaparkovala na místě, které si vyhlédli manželé Moonovi.

Ale zpět k incidentu ve videu a prokázané stupiditě obou aktérů. Všichni se asi shodneme na tom, že jejich urážky byly trapné a odporné. Mladý zpěvák je pro nás hrdinou, že dokázal zůstat relativně v klidu. Pojďme se ale ještě podívat na samotný důvod, proč manželský pár mladého zpěváka tak urážel. Má údajně vypadat stejně jako Moon. Slyšeli jste někdy o něm? Ne…

Slyšeli jste někdy o zpěvácích typu Michael Bublé (39), Olly Murs (30)? To už je pravděpodobnější.

Podívejte se do galerie, jak vypadají. Gelované vlasy a oblek. Povězte nám, kdo koho kopíruje? Pokud má jeden styl oblékání mnoho lidí, tak je to trend a ne kopírování. Je to o to směšnější, že ta slova vycházejí z úst někoho, kdo vypadá jako Kleopatra závislá na botoxu.

Koneckonců porovnání Kleopatry a téhle odbornice na autorské právo si můžete rovněž prohlédnout v galerii.