Kate Middleton se totiž kvůli těmhle dvěma babiznám už dost natrápila. Ani jedna ji totiž nemůže vystát. Královna Alžběta to ale aspoň nedělá tak okatě jako Camilla, ale obě dvě jsou závistivé a zhrzené mrchy! Snad si náš článek nebude číst královský dvůr, aby po nás náhodou nepožadoval nějakou omluvu. Ale my si za tím prostě stojíme! Chudák Kate je v britském království jako Popelka!

Musí furt poslouchat nějaké příkazy! Nejdříve, jak se má na veřejnosti chovat, poté, jak oblékat, jak se tvářit, česat a usmívat! A navíc je k tomu ještě podruhé těhotná a holčička, kterou prý čeká, z ní vysává všechnu dosavadní krásu. Není divu, že je Kate z toho všeho už šedivá! Naštěstí dnes existují různé barvy na vlasy a my nepochybujeme o tom, že je budoucí královna jistě použije!

Kate šedinami vzbudila poprask, když navštívila továrnu, kde odhalila na počest své návštěvy pamětní desku. Těhotenské bříško si maminka jednoletého prince George zakrývala modrým kabátkem, který jí lehce přizvedával vítr. Přihlížejícím se tak naskytl pohled na její vysportovaná lýtka. Tentokrát u toho chyběl její manžel princ William.