Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Popová diva Madonna slaví 59. narozeniny: Tohle jsou ty nejostřejší fotky, kterými dostala veřejnost

Madonna se nikdy nestyděla!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Popová diva Madonna dnes oslaví své devětapadesáté narozeniny. Podívejte se na ty nejodvážnější snímky, které kdy spatřily světlo světa. Madonna je rebelka duší i tělem, a to hned několik generací. Je také známá tím, že se s ničím nepáře. Všechno řekne tak, jak je. A jestli to někoho urazí, tak je to jeho problém. Tahle zpěvačka je zkrátka fenomén.

Americká zpěvačka Madonna dnes oslaví své devětapadesáté narozeniny, ale určitě nevypadá jako kdejaká šedesátiletá babička. Madonna je doslova posedlá svou vypracovanou postavou. Několik hodin denně cvičí a stravuje se až přehnaně zdravě.

Popová diva nikdy neměla problém s nahotou. Vždycky se ráda veřejně svlékala, ať už ve své knize, kterou vydala v roce 1992, nebo klidně na pódiu. Někdy to ale trošku přehání, jako třeba před nějakou dobou, kdy se vehementně snažila podporovat zarostlé podpaží.

Téměř to občas vypadá, že když se o ní dlouho nepíše, tak na sebe potřebuje za každou cenu upozorňovat. Ale divíte se? To nejlepší má už nejspíše za sebou a dávno je tady plno mladších a stejně nadaných kolegyň z branže.

I když je fakt, že fenomén Madonna je jenom jeden. O zpěvačce je známo, že má velké srdce a pomáhá různým světovým organizacím. Sama adoptovala několik dětí a dohromady jich má šest. Tak přejme hodně štěstí do další dekády.

Související články

Další články