Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Poporodní plány těhotné Kristýny Leichtové: Sním svou placentu, věřím její síle

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
těhotenství
Kristýna Leichtová (34) čeká své druhé miminko, už nyní ale ví, že ji brzy po porodu čeká hodně práce, a proto má jasný plán. Stejně jako některé její slavné kolegyně i Kristýna se rozhodla, že si nechá zpracovat placentu. Věří totiž, že díky ní bude brzy fit.

Herečka Kristýna Leichtová, kterou si diváci nejvíce pamatují jako Ivu z Comebacku nebo jako účastnici StarDance, se za pár týdnů stane dvojnásobnou maminkou. Její prvorozená dcera Dorotka se tak brzy dočká sourozence.

Leichtová se nebojí ohledně mateřství otevřeně hovořit a na otázky svých zvědavých fanoušků ráda odpovídá. Když se jí tedy fanynka na Instagramu zeptala, zda trpěla po porodu depresemi, dočkala se jasné odpovědi.

Ačkoliv deprese prý po porodu Kristýnu netrápily, přišla s jasným plánem, díky kterému dle svých slov bude fit fyzicky. „Tentokrát si nechám zpracovat placentu, abych byla co nejdřív fit, jelikož mě v srpnu čeká nějaká prácička. Síle placenty určitě věřím,“ svěřila Leichtová. Ta není ani zdaleka jedinou herečkou, která se pro tento krok rozhodla.

Placenta jako trend

Stejně jako v zahraničí i v Česku si celebrity s placentou nakládají dle libosti. Například Michaela Tomešová si z ní nechala zpracovat kapsle, její kolegyně Eva Burešová si z ní pak udělala drink. Zájem o konzumaci své placenty měla i Andrea Kerestešová Růžičková, po poradě s lékaři si to ale rozmyslela.

Související články

Další články