Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Masterchef 2020: Veronika musela kvůli vážné řezné ráně okamžitě do nemocnice

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
MasterChef
Soutěž MasterChef je v plném proudu a každý ze soutěžících chce dokázat, že právě on je ten nejlepší a zaslouží si výhru. Jenomže uvařit dobré, kvalitní jídlo bez nehody je čím dál tím náročnější. Své o tom ví teprve osmnáctiletá Veronika, která se tak nešťastně pořezala, že musela být převezena do nemocnice.

Kulinářská soutěž MasterChef rozhodně není pro každého. Spousta soutěžících si sáhne na úplné dno a někteří se dokonce zraní. O nešťastném zranění by mohla vyprávět nadějná osmnáctiletá kuchařka Veronika.

Ta se totiž během vaření řízla do prstu tak hluboko a nešťastně, že nestačilo, aby jí zranění ošetřili lékaři z produkce a musela být převezena do nemocnice. „Když jsem chtěla uříznout křidélko, tak mi ten nůž zajel do prstu,“ řekla k celé nešťastné situaci Veronika.

„Řízla jsem se tak hluboko, že budu muset do nemocnice,“ dodala smutně. Veronika se dostala mezi 30 nejlepších kuchařů z celého Česka a jejím velkým snem je, aby se zvládla probojovat až do nejlepší šestnáctky. Zvládne to i přes své zranění?

Související články

Další články