Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poplach u Meghan a Harryho: Tajné fotky, které neměl nikdo vidět, unikly na internet!

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 65 fotografií
Tajné fotky
Vévodkyně Meghan (37) a princ Harry (34) trnou hrůzou! Sociálními sítěmi se valí jejich soukromé fotky, které se na povrch nikdy neměly dostat. Na královského fotografa Alexiho Lubomirského (44) totiž zaútočili hackeři. A ukradené fotky ze zákulisí loňské svatby vévodského párečku zveřejnili na Instagramu!

Když pomineme odposlouchávání, takový útok na soukromí královská rodina nepamatuje. Zákulisní fotky ze svatby Harryho a Meghan, na kterých jsou i princ William s tátou Charlesem, se dostaly na veřejnost!

Měly přitom zůstat v zabezpečených složkách fotografa Alexiho Lubomirského, který ve službách královské rodiny působí už řadu let. „Bezpečnost byla narušena,“ potvrdil pro britský The Sun zdroj z paláce s tím, že rodina neprodleně sáhla k patřičným opatřením. Něco takového už se prý nesmí opakovat.

Soukromé fotky zaplavily sociální sítě jen pár hodin předtím, než se vévodkyně ze Sussexu po čtyřech týdnech od porodu poprvé objevila na veřejnosti. Dá se tak předpokládat, že si hackeři vypuštění snímků dopředu naplánovali. Kdo přesně ale za útokem na Lubomirského stojí, se zatím zjistit nepodařilo.

Na fotky mrkněte v galerii!

Související články

Další články