Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Poplach u Jirky Pomeje: Zděšená rodina přistoupila k přísným opatřením!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 19 fotografií
VIP PACIENT
Poplach v rodině těžce nemocného Jiřího Pomeje (54) zavládl hned poté, co se ukázalo, že se k herci dostala média. Nejen kvůli nim, ale prý i kvůli různým psychopatům, kteří se zoufale snaží dostat do jeho blízkosti, zavládla okamžitě přísná opatření.

„Celá rodina je v šoku. Není přece možné, aby se tam u takhle známého člověka objevili nějací zvláštní lidé. Zavedli proto opatření, kdy se k Jirkovi dostane jen ten, kdo zná tajné heslo. Bez něj se k Jiřímu nikdo nedostane,“ prozradil nám velmi dobrý zdroj z rodiny bývalého úspěšného dabéra.

„Že se k němu dostali novináři, to je jedna věc. Druhá je ta, že už když byl loni ve Vojenské nemocnici, zničehonic se v jeho pokoji objevila nějaká zvláštní žena. Přinesla si s sebou ještě andělíčky. Jirka má vůbec některé fanoušky hodně podivné. Mají ho rádi už z dob, kdy s nimi rozebíral jejich životní problémy v nočním rozhlasovém vysílání. A někdy jsou to fanatici,“ popisuje člověk z blízkosti „Pomíka“.

Rozkazy příbuzným

„Snaží se kontaktovat všechny možné příbuzné a vyloženě jim přikazují, ať jim řeknou, kde přesně Jirka leží. Nebo úkolují, jak se má přesně léčit. Pokud nedostanou okamžitě kladnou odpověď, mají další požadavky. A když jim někdo z příbuzných okamžitě nedá telefon na Jiřího, jsou za ty špatné. Útočí na jejich psychiku, že jestli Jirka umře, protože nepoužil jejich často velmi divnou až úchylnou léčbu, bude to jejich vina. Je to sprosté útočit na city lidí, kteří mají o Jirku strach,“ vysvětluje náš zdroj.

Jiří Pomeje (54) leží už nějaký ten čas v sanatoriu Na Pleši nedaleko Prahy, to se nachází uprostřed lesů. Herec se tu snaží zabojovat s pokročilým stadiem rakoviny kostí a také hrtanu.

Související články

Další články