Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Popíjení sektu, narozeninová party a do toho ještě filmová premiéra. Tohle všechno zvládne snad jen Dyk a Vilhelmová

Při popíjení sektu jim strašně moc jiskřily oči. Navíc ten účes, co
má Táňa, je TOP.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Popíjení sektu, narozeninová party nebo premiéra nového filmu. To všechno za jeden večer zvládne stihnout hvězdný pár Tatiana Vilhemová a Vojtěch Dyk.

Táňa Vilhemová (38) a Vojta Dyk (31) jsou už známá nerozlučná dvojka. Kde kdo by řekl, že Táňa vedle svého partnera a otce jednoho ze svých tří synů Aloise jen mládne. Ona stačí ke štěstí pořádná jiskra, láska a hlavně přátelství.

Táňa se na jedné firemní narozeninové party objevila v novém účesu. Musíme konstatovat, že v seriálu Já, Mattoni jí nikdo tu osmnáctku na začátku nevěřil, ale dnes vypadá díky novému účesu o půlku mladší než například taková Agáta Prachařová (31).

Hned po party Táňa se svým Vojtou zašla na premiéru filmu Rodinné štěstí. To by podle rozverné nálady a úsměvů na všechny strany mohli snad i vyučovat. Také nesmíme zapomenout na viditelně nový styl oblékání. Ona totiž dřív Táňa v průběhu celého roku krom festivalu v Karlových Varech vypadala jako cuchta domácí. Vojta jí asi skříně obrátil vzhůru nohama, protože teď teprve má jeho milovaná polovička styl.

Související články

Další články