Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Popelky na Českém plese bez princů: Osamělé krásky si vyrazily bez doprovodu

+ Dalších 7 fotografií

Český ples byl jako každý rok významnou událostí, na kterou zavítalo spoustu hvězd a nechyběla na něm redakce eXtra.cz. K vidění byly nejen zamilované hvězdné páry, ale také krásné dámy českého showbyznysu, které neměly po boku partnera. Ples bez romantického nádechu si užila například Iveta Lutovská či Dominika Branišová. 

Noc plná tance, vynikajícího jídla a bohatého programu, takový byl pátý ročník Českého plesu, který si opět nenechaly ujít mnohé celebrity. Obecní dům zažil dlouhý večer, na který jistě hosté nezapomenou. K vidění byly zamilované páry, ale také dámy bez pánského doprovodu. Kdo musel překonat večer bez své polovičky?

Branišová nechala Jágra odpočívat

Bez svého partnera vyrazila na Český ples modelka Dominika Branišová (28). Legendární hokejista Jaromír Jágr (51)
se na společenských akcích příliš často neobjevuje a nyní tomu nebylo jinak. Místo protančeného večera se svou partnerkou se musel připravovat na zápas.

Pro redakci extra.cz Dominika přiznala, že nepotřebuje často chodit do společnosti, stejně jako její přítel. Rozhovor s ní najdete v náhledovém videu. Tento ples si ale nenechala ujít a přišla se svou kamarádkou, módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou a jejím manželem. Jak bylo vidět, Domča se umí perfektně bavit i bez Jaromíra. Stále usmívající se Dominika to uměla pořádně roztančit na parketě a se svou kamarádkou se náramně bavily.

Lutovská překonává krizi

Iveta Lutovská (39) tráví večery bez svého manžela, se kterým je aktuálně v rozvodovém řízení. Ačkoli je krásná moderátorka single, měla po boku pohádkového prince Jana Čenského (61), se kterým tuto významnou událost moderovali.

Osamělá Sandeva

Bez své drahé polovičky přišla na ples i herečka Sára Sandeva (25). Přestože Sára je stále zamilovaná a šťastná ve vztahu s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem (39), její přítel se po jejím boku neobjevil. Večer si užila se svou kamarádkou módní návrhářkou Herminou, od které vynesla šaty, jež byly asi nejodvážnější, jaké kdy oblékla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy