Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

„Popelka“ (†13) musela po nocích uklízet: Otčím ji dohnal k sebevraždě a tvrdí, že je oběť

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
tragédie
Malá Amber Peat měla život jako každé normální dítě, chodila do školy, bavila se s kamarády a užívala si dětství. Idylka byla rázně ukončena ve chvíli, kdy její matka začala randit s Dannym Peatem, který své nevlastní dceři udělal ze života peklo a dohnal ji k sebevraždě. Ten nyní tvrdí, že je nevinný a hodlá to dokázat natočením dokumentu.

Život Amber Peat se kvůli jejímu otčímovi změnil v peklo na zemi. Dannymu Peatovi se povedlo zmanipulovat i matku dívenky a společně jí nakládali tolik domácích prací, že to nemohla zvládnout. Pokud Amber nestihla splnit všechny své denní povinnosti, její otčím ji vzbudil třeba i o půl druhé ráno. Zatímco se její spolužáci oddávali spánku, malá Amber po nocích drhla pánve, vytírala podlahu a plnila další úkoly, které jí Danny zadal.

Amber, která marně volala o pomoc, nakonec teror nevydržela, utekla z domova a v nedalekém lesíku se oběsila. Ukázalo se, že i své matce Kelly říkala, že chce být opět její malou holčičkou. Ta jí ale nepomohla a naopak se její prosbě ještě vysmála. Před oběma rodiči si dokonce uvázala okolo krku kravatu a naznačila oběšení, přičemž řekla, že nenávidí svůj život a chce se zabít. Danny a Kelly to však brali jako snahu o upoutání pozornosti.

Danny Peat si stojí za tím, že je nevinný, ačkoliv proti němu svědčí fakta z minulosti, která dokazují, že je manipulátor a drogově závislý gambler. Svou nevinnu se rozhodl dokázat tím, že o posledních chvílích života a smrti malé Amber hodlá natočit dokument. Danny tvrdí, že vraha holčičky z něj udělali lidé z okolí a média, pravda je prý jinde. „Je nechutné, jak jsem v tomto případu zobrazován. Natočení dokumentu je jediný způsob, jak mohu očistit své jméno,“ řekl deníku The Sun.

Související články

Další články