Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Popel zesnulého Dana Nekonečného (✝52): Odpočívat bude v tygrovi!

+ Dalších 105 fotografií
Dělení urny
Měl jeden z nejveselejších pohřbů v šoubyznysu. A čeká ho i věčný odpočinek v obklopení toho, co měl v životě nejvíc rád. Urnu s popelem zpěváka Dana Nekonečného (✝52) si totiž na dvě poloviny rozdělí sestra Lenka s expřítelkyní Zuzanou Kardovou.

Náhlá smrt Dana Nekonečného (✝52) zarmoutila Česko, rodina a fanoušci se s ním ale rozloučili tak, jak by si přál. V den jeho pohřbu se Praha zahalila do žluté, v krematoriu hrála hudba a šlehaly ohnivé plameny. Teď přišla na řadu otázka, co se stane s jeho popelem.

Polovina urny připadne zpěvákově sestře Lence, která jej uloží do rodinné hrobky v rodných Boskovicích. Druhá zůstane u jeho expřítelkyně Zuzany Kardové.

„S Danovou sestrou jsme se dohodly, že si popel rozdělíme. Jedna část bude uložena do hrobky v místě, kde se narodil a vyrůstal. Druhá pak zůstane u mě,“ svěřila Kardová webu blesk.cz.

Ta už zároveň vymyslela, kam Dana na věčný odpočinek uloží. „Napadlo mě, že ho dám do nějakého keramického tygříka, aby mi Dana připomínal,“ prozradila svůj plán, z nějž by se Nekonečný jistě radoval.

Mohlo by vás zajímat

Další články