Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Popálenou Týnuš Třešničkovou zdrtila smrt Dana Nekonečného (†52): Strach o vlastní život!

+ Dalších 81 fotografií
Příšerný smutek
Zpráva o náhlé smrti Daniela Nekonečného (†52) zasáhla i Týnuš Třešničkovou (23). Kráska, která se léčí s vážnými popáleninami v Turecku, je ze skonu třpytivého baviče zdrcená. „Život je tak křehký,“ posteskla si. Sama se přitom před půl rokem ocitla na pokraji smrti, zuřivé plameny jí v istanbulské restauraci vyšlehly přímo do tváře.

Týnuš Třešničková, která má starostí se zdravím nad hlavu, prožívá další nepředstavitelnou bolest. Popálenou youtuberku hluboce zasáhla smrt Daniela Nekonečného, jehož bezvládné tělo našli v úterý dopoledne.

„Jako malá jsem jeho vystoupení zbožňovala a nedávno jsme Dana Nekonečného dokonce s přítelem potkali. Život je tak křehký…,“ pláče Třešničková na Instagramu. Náznak strachu z dalších komplikací je nepřehlédnutelný. „Odpočívej v pokoji,“ dodala zdrceně. Sama je už půl roku kvůli bolestivým popáleninám upoutaná na lůžko v nemocnici v Turecku.

Smutná zpráva o smrti třpytivého baviče Nekonečného přišla okolo 11. hodiny. Nalezli ho bez známek života v koupelně, v jeho bytě zasahovali i kriminalisté. Až pitva prokáže, za jakých okolností Nekonečný skonal.

Mohlo by vás zajímat

Další články