Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Popáleniny na tváři Týnuš Třešničkové: Proč ji ještě neukázala?! Tady jsou DŮVODY

Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Popálená Týnuš
Zdravotní stav Týnuš Třešničkové (22) je prý téměř výborný a nejpozději na Vánoce bude doma. Ačkoliv popáleniny zasáhly i její obličej, žádné následky ve tváři už údajně nemá. Otázka proto zní, proč si fotí jenom nohy a zatím se v nemocnici nezvěčnila v celé své kráse!

Osudná tragédie Týnuš Třešničkové ze září, kdy jí vyšlehly plameny do obličeje a spálily jí 35 % těla, bude mít nejspíš šťastný konec. Z turecké nemocnice by se měla vrátit do Vánoc a svátky už bude trávit se svými nejbližšími.

V posledním rozhovoru to tvrdil přítel popálené youtuberky Viktor, který to v istanbulské luxusní restauraci schytal o něco méně. S popáleninami na 15 % těla se mohl do Česka vrátit dřív než Týnuš.

Hajíček zároveň řekl, že Třešničková už má kompletně zahojenou tvář. Těžké popáleniny se prý obešly bez následků. Ukazoval přitom na svůj obličej, na kterém už žádné stopy po zranění rovněž nebyly patrné.

Fanoušci Týnuš se ale ve velkém ptají, proč se ještě nevyfotila celá. Z nemocnice totiž zatím poslala pouze snímky, na nichž jsou vidět jen její nohy. A to řadě lidí připadá podezřelé.

Tohle jsou 3 možné důvody, proč tomu tak je:

  1. Vůbec nad tím nepřemýšlela. Prostě posílá takové fotky, jaké ji zrovna napadne pořídit. To je ale vzhledem k tomu, že do tragické nehody se zvěčňovala v celé své kráse pořád dost nepravděpodobná varianta.
  2. Chce počkat na vhodný okamžik. Proč by se Týnuš fotila celá v průběhu pobytu v nemocnici, když na to všichni čekají? Třešničková možná hodlá fanoušky i ostatní napínat do určité chvíle a pak se o snímek obličeje podělí. A znovu jí vzroste počet sledujících a zvyšovat se mohou i jiná čísla.
  3. Není pravda, že už se jí tvář zahojila. I s tím se musí počítat jako s možným důvodem, proč si Týnuš zatím obličej nevyfotila.

Ať už je důvodem některý z výše jmenovaných, anebo úplně něco jiného, držíme Týnuš palce, ať je co nejdřív v pořádku a může se vrátit do Česka!

Související články

Další články