Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Popálení Týnuš Třešničkové hodili Turci za hlavu. Slavná restaurace má natřískáno i po tragédii

Zdroj:
+ Dalších 29 fotografií
Týnuš Třešničková (22), která je jednou z našich nejpopulárnějších youtuberek, byla popálena při kuchařské show v luxusní restauraci Nusr et steakhouse. Ta patří slavnému šéfkuchaři Nusretovi Gökceovi. Kvůli četným popáleninám musela být převezena do nemocnice, kde možná zůstane i celý měsíc. Restaurace je ale otevřená dál a tváří se jakoby se nic nestalo. Redakce eXtra.cz to viděla na vlastní oči.

Hořlavina Týnuš Třešničkové při kuchařské show explodovala přímo do obličeje. Pravděpodobně na ní posléze vzplály šaty. Nikdo ale neví, co se přesně stalo, zda šlo o neopatrnou manipulaci hořlavé kapaliny nebo snad její špatné namíchání.

Ať tak či tak, Třešničková stála přímo u baru a má popáleniny na pětatřiceti procentech těla. Její přítel Viktor Hajíček na patnácti. To jsou závažná zranění.

Po příchodu do restaurace to vypadalo, jako kdyby se žádná tragédie nikdy neodehrála. „Kolem 19. hodiny místního času jsme vešli do restaurace doslova narvané lidmi. Všichni se skvěle bavili. Po nepovedené ohnivé show ani památky,“ prozradila nám naše redaktorka Laura Stražanová.

Restaurace zřejmě funguje zvesela dál a snímky, které na místě naši redaktoři eXtra.cz pořídili, to jen dokládají. Tragédie dle popsané atmosféry i hojné návštěvnosti podniku na kreditu nikterak neubrala.

Majitel Nusret Gökçe sice nechá restauraci normálně dále fungovat jako by se nechumelilo, ale mrtvého brouka úplně nedělá. K incidentu se vyjádřil.

„Vážení přátelé, včera večer jsme měli velmi smutnou nehodu v naší restauraci Etiler. Chtěl bych informovat naše hosty a veřejnost o tomto problému. Především vyjadřuji svůj osobní smutek. Navštívil jsem naše hosty na různých místech v Istanbulu. Pevně doufám, že se uzdraví. V průběhu mého pracovního života budu i nadále vítat naše hosty, kterých si nesmírně vážím. Chtěl bych také sdělit, že vizuální show, která způsobila tuto nešťastnou nehodu, jsme na neurčitou dobu zrušili. Žádná show není důležitější než zdraví, důvěra a potěšení hostů pro můj tým, který bych popsal jako svou rodinu,“ uvedl.

Kuchaře říkajícího si Salt Bae nešťastná nehoda mrzí, ale na běžném chodu to není znát ani náhodou. Na povrch se všichni tváří, že je vše v pořádku.

Redakce eXtra.cz se za Týnuš a jejím přítelem vydala i do nemocnice, ale pár není nyní ve stavu, kdy by chtěl hovořit. „Bohužel se momentálně z mnoha důvodů nebudu vyjadřovat ke zdravotnímu stavu své přítelkyně a nebudeme poskytovat další informace,“ řekl Viktor Hajíček. Zněl ale velmi klidně a podle všeho jsou oba z toho nejhoršího venku.

Doufejme, že se oba uzdraví co nejdříve.

DÁLE ČTĚTE:

MLUVILI JSME S PŘÍTELEM TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ: EXKLUZIVNÍ INFORMACE Z ISTANBULU

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Související články

Další články