Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Popálená Zorka Hejdová popsala bolestivou nehodu: No byla to velká blbost, uznává

Zorka Hejdová si popálila prso.
Zdroj: Herminapress, se souhlasem Z. Hejdové, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Popálenina

Moderátorka Zorka Hejdová (32) zveřejnila na sociální síť, jak si popálila poprsí. Bolestivá nehoda se jí stala, když si žehlila svůj top s volánem, jenže bohužel nejspíš hodně pospíchala a nepoužila žehlicí prkno. Žehlila si jej totiž na sobě. 

Oblíbená moderátorka Zorka Hejdová se opět poučila. Teď se příslovím Chybami se člověk učí bude řídit víc než kdy dřív. Na svém Instagramu sdílela nehodu, která se jí stala, můžeme říct, vlastní blbostí při žehlení topu s volány. K tomu přidala popisek: "Děkuju vám za hromadu rad, čím to mazat a jak postupovat u spálenin a za vaši psychickou podporu."

Přiznala, že to byla hloupost

Svou hloupost i sama přiznala. "Za blbost se holt platí no. A pro ty, co jim můj majstrštyk utekl - popálila jsem se o žehličku a k detailům se už snad ani nebudeme vracet," ​přiznala Zorka na Instagramu. V popisku také píše, že se potkala s doktorem, který jí řekl, že to na fotce vypadá hůř než ve skutečnosti. "Zatím jizva ještě není úplně ok, ale vypadá to dobře," řekla Zorka pro eXtra.cz.

Vepřové sádlo pomáhá na všechno

"Tak nebudu dělat drama, namažu to vepřovým sádlem. To mi přišlo asi stokrát jako rada a budu dobrá," napsala moderátorka. Podle webu ulekare.cz však sádlo může způsobit infekci a na popáleniny se tedy nedoporučuje.

V dalším stories Zorka popisuje, jak si šla pro "inkriminovaný top" do čistírny a paní se na ni rozčílila. "Tak to jste vy! To jsou vaše věci! Já jsem se u toho žehlení tady tak rozčilovala. To vůbec nešlo!" rozčilovala se paní. Zorka jí na to odpověděla jen: "No vyprávějte mi o tom."

Vtipnou a bolestivou příhodu si moderátorka bude pamatovat asi už celý život.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy