Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš ukázala po 9 měsících celý obličej. TAKHLE VYPADÁ

Zdroj: archiv
+ Dalších 79 fotografií
ODHALení
Týnuš Třešničková (23), která už devátý měsíc leží na klinice v Instanbulu, v posledních týdnech odhaluje postupně svůj obličej před veřejností. Nyní ho na svém Instagramu ukázala skoro celý. Díky silnému make-upu blogerka vypadá, jako by se nic nestalo. Po popáleninách není ani památky.

Už před pár dny ukázala Týnuš obličej ve videu, kde děkuje svým fanouškům a lidem, kteří ji podporují zprávami. Teď už se ukázala v plné parádě, nalíčená, tak jak ji známe. Pravou stranu brady si stále zakrývá rukou, ale i tak je vidět, že Týnuš ušla obrovský kus cesty a hlavně našla odhodlání ukázat se po dlouhých devíti měsících světu.

"Ještě před pár měsíci jsem si sama nezvládla umýt vlasy a na začátku jsem bez pomoci ani nebyla schopna dojít do koupelny. Udělat si culík na hlavě pro mě bylo nemožné a potřebovala jsem i u takových drobností asistenci," přiznává ve statusu slavná youtuberka.

"Tu bezmoc si asi dokáže představit pouze ten, co to někdy zažil. Každý den jsem se ale snažila přiblížit opět své samostatnosti. No a teď tady stojím a jsem na sebe pyšná, kam až jsem došla. Takové maličkosti a pro většinu samozřejmosti, kterých si ale mnohem více začnete vážit, když je na nějaký čas ztratíte," zakončila upřímnou zpověď.

Týnuš moc tleskáme, protože je vidět, že už se pomalu dává dohromady jak fyzicky, tak psychicky Myšlenka na budoucnost je v tomto případě asi to nejdůležitější, věříme spolu s Týnuš, že se její stav brzy zlepší natolik, aby se mohla vrátit do Česka.

Související články

Další články