Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš Třešničková zažívá PEKLO: Jizvy, pomalá léčba a KRUTÉ VZPOMÍNKY

+ Dalších 71 fotografií
Žal a deprese
Konečně vysvitlo sluníčko, pro Týnuš Třešničkovou (23) to ale znamená jediné. Bolestné vzpomínání na časy, které se už možná nikdy nevrátí. Krásná youtuberka je už osmým měsícem „uvězněná“ v istanbulské nemocnici. Nad jejím návratem do Česka přitom stále visí obrovský otazník. Z lůžka poslala vzkaz, který vhání slzy do očí!

Týnuš Třešničková (23) statečně bojuje s ránami osudu. Už osm měsíců se zotavuje z drsné nehody, jenže vyhlídky na návrat domů jsou stále za horizontem. Jediné, co jí zbylo, jsou vzpomínky na ty šťastnější životní chvíle.

„Kdybych měla stroj času, tak bych se rozhodně vrátila do tohoto dne,“ posteskla si Týnuš u fotky, kterou pořídila ještě před zářijovou dovolenou v Turecku. Právě při té jí v restauraci zuřivé plameny popálily 30 procent těla.

Parádnice Třešničková měla být v Česku už na Vánoce. A těšila se, že léto si bude moct užít. „Minulý rok v tento den už takto,“ napsala k fotce v plavkách. Na bikiny ale zatím bohužel může zapomenout.

Ačkoliv youtuberčin přítel Viktor Hajíček (33) před nedávnem eXtra.cz přiznal, že v léčbě jsou komplikace, zdá se, že teď už se zase jizvy hojí tak, jak mají. Držíme palce, aby to tak bylo i nadále a Týnuš se konečně dočkala vytoužené cesty zpátky do Česka!

Mohlo by vás zajímat

Další články