Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš Třešničková šla pařit: Kdo ji vytáhl ven z nemocnice?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Znovu žije
Youtuberka a instagramová hvězda Týnuš Třešničková (23) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et, zotavuje v místní nemocnici. Nyní uveřejnila fotku, že si zašla na vínko.

Při ohnivé show v restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho byla v Istanbulu popálena česká youtuberka Týnuš Třešničková. Utrpěla zranění na 35 procentech těla. Její přítel Viktor Hajíček dopadl lépe, popáleniny měl na 15 procentech těla.

Známá kráska zůstává i nadále v péči doktorů. Třešničková je s pobytem v nemocnici spokojená, starají se tam o ní dobře. Sestřičky dokonce českou youtuberku vytáhly na víno.

„Vše se každým dnem lepší, obličej je na tom naštěstí úplně nejlépe a kromě umělých řas jsem to zase já. Zbytek těla bude ještě potřebovat pár týdnů, do úplného uzdravení. Teprve potom plánuji návrat do ČR. Ještě jednou velké díky za obrovský příval pozitivní energie kterou mi každý den posíláte,“ vzkázala česká youtuberka před časem.

Související články

Další články