Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš Třešničková si připomíná 2 roky od nehody v Turecku: Je za ni vděčná

Týnuš Třešničková dva roky po tragické nehodě
Zdroj: Archiv
+ Dalších 12 fotografií
2 roky
Uplynuly již dva roky od nešťastné nehody, kdy si Týnuš Třešničková z dovolené v Turecku odnesla četné popáleniny na 35 procentech těla. Ač by se většina lidí za své popáleniny styděla, Týnuš je pravý opak a své jizvy se ukazovat rozhodně nebojí a hrdě opět vystavuje svou božskou figuru i v plavkách.

Dalo by se říci, že youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková vedla téměř bezstarostný život, plný luxusu a dovolených, který jí kdekdo záviděl.

Podzim roku 2008 se pro ni však stal osudným a poznamenal ji na celý život. Týnuš tehdy vycestovala se svým partnerem Viktorem Hajíčkem (34) na dovolenou do Turecka, kde se rozhodli navštívit místní vyhlášenou restauraci. Toho večera v restauraci probíhala ohnivá show, která se barmanům vymkla z ruky a došlo k výbuchu. Týnuš stála naneštěstí v první řadě a exploze jí popálila především obličej, krk a dekolt.

Po nehodě se půvabná brunetka léčila devět měsíců na klinice v Istanbulu, kde byla pod dohledem tamních špičkových lékařů. Popáleniny ale byly bohužel tak četné, že dodnes podstupuje estetické zákroky, které dopomáhají k úplnému zahojení jizev.

Dnes se o své nešťastné životní zkušenosti nebojí otevřeně mluvit a své jizvy už nijak nezahaluje, je tak psychickou podporou a pozitivním příkladem lidem, které postihlo stejné, či jiné neštěstí.

Na tragickou nehodu vzpomíná Týnuš zejména jako na velkou životní lekci, která jí otevřela oči v mnoha směrech, a hlásá, že je spokojená jako nikdy předtím.

Související články

Další články