Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš Třešničková se pochlubila novým bydlením: Luxus, kam se podíváte

Zdroj: Instagram Týnuš Třešničková
+ Dalších 9 fotografií
instagram

Známá influencerka Týnuš Třešničková alias Kristýna Třešňáková (25) neměla v posledních letech na růžích ustláno. Když pomineme hrozivé popáleniny, které utrpěla na dovolené v Turecku, ani letošní vztah s podnikatelem a bývalým kriminálníkem Ladislavem Biseniem jí na klidu nepřidal. Přesto se ještě dokáže usmívat a těšit se ze svého vysněného bytečku, na který našetřila. Brzy se bude moci nastěhovat.

Netřeba popisovat utrpení, kterým si prošla známá youtuberka a instagramová hvězda Týnuš Třešničková. Musela projevit opravdu hodně duševní síly, když utrpěla před třemi lety popáleniny na dovolené v Turecku. Tehdy byla až moc blízko místní ohňové show. Popálený měla celý obličej, dekolt a ruce. Téměř do konce roku 2019 musela zůstat v turecké nemocnici, kde podstoupila časově náročnou léčbu.

Po návratu do Česka pak natočila video, kde popsala děsivou nehodu, která jí změnila život. Od té doby úspěšně bojuje s jizvami nejen na kůži, ale i na duši.

Týnuš byla od začátku své léčby dlouho nezadaná – není divu, potřebovala se dát po zdravotní stránce do kupy. Tento rok se však začala ukazovat po boku známého podnikatele, ale také bývalého kriminálníka Ladislava Bisenia. Prozradily je společné fotografie na sociálních sítích, když spolu byli na dovolené v Německu.

Ošklivý vzkaz

Dlouho jim to ale nevydrželo a po třech měsících si Ladislav hnusně ulevil na sociální sítě. Začal na svou bývalou útočit, že je zlatokopka, že jí musel dělat osobního fotografa a všechno za ni platil. Svůj monolog pak zakončil tím, že je Týnuš „zlý člověk“ a že neví, jestli za to může její nehoda.

Po takových událostech by se psychicky zhroutila i celebrita daleko většího formátu než Týnuš. Ta ale situaci poměrně bravurně ustála. Ostatně Bisenius zjevně nebude žádný svatoušek. Už to prý zkoušel i na krásnou Agátu Hanychovou (35), která ho měla důrazně odmítnout.

Konečně do vysněného hnízdečka

Týnuš si dává od mužů na dlouhou dobu pokoj. Vypadá to však, že o peníze nouzi nemá, protože si kupuje svůj vlastní byt, kde chce mít vše podle svých představ. Už teď je jasné, že půjde o luxusně vymazlenou novostavbu. Na Instagramu ve stories se pochlubila koupelnou, kterou by chtěla doma mít každá ženská! Podlaha i stěny budou obložené keramikou s mramorovým dekorem, k tomu krásná designová vana jako z pohádky, toaleta a sprchový kout.

„To je nádhera,“ rozplývala se Týnuš na sociální síti. Fanouškům už ukázala z bytu například okna se stahovacími roletami na dálkové ovládání. Prozradila, že zařízení bytu bude mít vyladěné v odstínech šedé a bílé. Objevila však v bytě několik závad, a proto čeká, až je řemeslníci opraví. Bydlet bude ve svém vysněném bytě zatím sama.

Související články

Další články