Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš Třešničková poprvé v bikinách ukázala jizvy: Jdu krůček po krůčku

Popálená Týnuš Třešničková poprvé v bikinách ukázala jizvy: Jdu krůček po krůčku
Zdroj: archiv Týnuš Třešničková
+ Další fotografie
hrdinka

Influencerka Týnuš Třešničková (25) se snad poprvé od hrozivé události v roce 2018, kdy byla silně popálená, ukázala ve dvoudílných plavkách. Snímek umístila na socální sítě a rozepsala se o vystoupení ze své komfortní zóny, a také o tom, jak moc je tohle pro ni těžký, ale nutný krok. Nejenže jí to ovšem velmi sluší, ale od fanoušků také sklidila hromadu pochval za odvahu. 

Oblíbená YouTuberka a influencerka Týnuš Třešničková to nemá v životě úplně jednoduché, ale snaží se příjmat všechny rány osudu a postupně se s nimi vyrovnává.

V září 2018 utrpěla při návštěvě jedné z istanbulských restaurací popáleniny druhého stupně na pětatřiceti procentech těla včetně obličeje, krku a rukou, což ji poznamenalo na celý život.

Jizvy se staly nedílnou součástí jejího těla a mladinká Týnuš se s nimi už tři roky učí žít. Přestože už je to delší doba, stále se necítí tak sebejistá jako kdysi.

Nyní na svých sociálních sítích uveřejnila snad poprvé od hrozivé události snímek v bikinách, který ukazuje její popáleniny v plném rozsahu.

"Pro mě to ale není jen obyčejná fotka v plavkách, ale velké vystoupení z komfortní zóny. Víte, že nosím hlavně plavky jednodílné, abych chránila jizvy před sluníčkem, ale možná taky sama sebe před pohledy ostatních," rozepsala se na Instagramu.

"Vím, že v tomhle bodě ale určitě nechci zůstat, a stejně jako jsem odhodila roláky, pracuji i na tom, abych jednou mohla zahodit jednodílné plavky. I když mám jich spoustu krásných," pokračuje.

"Před nehodou jsem moc ráda nosila plavky dvoudílné a věřím, že se časem dostanu do bodu, kdy je zase budu ráda nosit. Bohužel tam ještě nejsem. A tak sem dávám tuhle fotku jako jeden z malých krůčků.. Děkuji, že mě na téhle cestě podporujete a že i díky vám se cítím mnohem lépe," dodala Týnuš a fanoušci ji okamžitě zasypali obdivuhodnými komentáři.

"Každý máme něco. Někdo má strie, někdo celulitidu, někdo jizvy. Za každým nedostatkem je příběh. Tvůj příběh je silný. Jsi nádherná ženská. Byla jsi předtím a jsi stále," napsala jedna z komentujících.

Související články

Další články