Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš Třešničková se poprvé od tragické události ukázala v plavkách, foto uvnitř

Zdroj: Archiv Týnuš Třešničkové
+ Další 4 fotografie
Týnuš
Česká youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková poprvé od tragické nehody, kdy se popálila, ukázala svůj dekolt v plavkách. Oblékla si dvoudílné plavky a umístila foto na sociální síť. Ačkoli jsou na dekoltu znatelně vidět popáleniny, i tak vypadá naprosto skvostně.

Stačí jedna vteřina a život se nám může obrátit vzhůru nohama. Své o tom ví i známá youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková. Byla zrovna na dovolené v Turecku, když došlo k té tragické nehodě. Barmanům se nevyvedla ohnivá show, tak jak si představovali a oheň popálil českou instagramovou hvězdu. Hned po incidentu se Týnuš stáhla ze sociálního života a naprosto omezila aktivitu na sociálních sítích.

Ukázala dekolt

Týnuš se z toho dlouho vzpamatovávala a trvalo jí, než byla schopná se ukázat světu i se svými popáleninami. Nyní Týnuš všechny překvapila, když na sociální sítě vyvěsila snímky v dvoudílných plavkách, ve kterých je vidět popálený dekolt. Nutnou podotknout, že i s popáleninami je neskutečně krásná.

"Ani jsem nevěřila, že si na sebe vezmu letos dvoudílné plavky, ale here I am. Učím se po krůčkách milovat své jizvy víc a víc. A přestože tohle není konečný stav, nechci čekat," komentovala Třešničková nově přidané fotky.

"Tělo každé ženy (i muže) je tak dokonalé a jedinečné, že ozdoba strií, jizev nebo třeba pigmentových skvrn jim dodává pouze na unikátnosti, za kterou není potřeba se stydět," napsala Týnuš. Motivuje tak spousty ostatních lidí, kteří mají podobný problém.

Jak moc to Týnuš sekne, se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články