Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Popálená Týnuš Třešničková odhodila zábrany: Zapózovala jen v plavkách a ukázala jizvy

Týnuš na dovolené v Chorvatsku.
Zdroj: Se souhlasem Týnuš Třešničkové, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Odvážné snímky

Youtuberka Týnuš Třešničková (25) se rozhodla odjet a užít si sluníčko u moře v Chorvatsku. Na sociální sítě nezapomíná přidávat odvážné snímky jen v plavkách, na nichž jsou ještě vidět jizvy po děsivém incidentu z roku 2018, kdy byla silně popálená. 

Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková si v posledních letech prošla nepěkným obdobím. V září 2018 utrpěla při návštěvě jedné z istanbulských restaurací popáleniny druhého stupně na pětatřiceti procentech těla včetně obličeje, krku a rukou.

Na první pohled by se mohlo zdát, že s kariérou influencerky kvůli nehodě skončí, ale Týnuš se jen tak nevzdává a i přes viditelné jizvy na obličeji se rozhodla dál natáčet videa na Youtube a přinášet lidem nový kontent.

Dovolenou tráví s kamarádkami

Týnuš odhodila všechny starosti z posledních let za hlavu a odjela se svými kamarádkami do Chorvatska na zaslouženou dovolenou. Zaplatily si vilku s bazénem a podle snímků se zdá, že si užívají volno na maximum.Do Chorvatska jsem s rodiči jezdila jako malá často a je fajn se sem opět vrátit, protože je tu prostě pěkně. Příroda, čisté moře a spousta historických památek v roztomilých vesnicích k objevování,” napsala Týnuš k jedné ze svých fotografií.

Před několika měsíci si Týnuš navíc prošla nepříjemným rozchodem s podnikatelem Ladislavem Biseniem. Ten na ni poté, co mu dala Týnuš kopačky, začal veřejně nadávat. „Tento člověk má rád jenom sám sebe a strašně všechno přepočítává na peníze. Myslel jsem si, že ji trošku napravím. Ona vlastně nenávidí lidi. Vůbec nevím, na co si před vámi hraje. A to, že si vše platí sama? Strašně zlý člověk. Možná je to kvůli té nehodě,“ rozepsal se do stories na Instagramu podnikatel.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy