Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš se ozvala, ale tvář stále skrývá: Proč se nemůže vrátit domů?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 44 fotografií
vážný stav?
Již pět měsíců je youtuberka Týnuš Třešničková (22) uvězněna na nemocničním lůžku v Turecku. Po celkem dlouhé době zase o sobě dala vědět na sociálních sítích. Fanoušci se neustále ptají, kdy se konečně vrátí zpátky do České republiky. Jak na tom teď vlastně je?

Mladičká Týnuš Třešničková i po pěti měsících zůstává v turecké nemocnici. Popáleniny, ke kterým přišla při tragické nehodě s ohněm v istanbulské restauraci, se prý postupně hojí. Fanoušci jsou ale netrpěliví a neustále se ptají, jak na tom zraněná Týnuš je.

"Tak zase o sobě po delší době dávám vědět. Chtěla jsem vám ukázat copánky, které mi upletla jedna z fyzioterapeutek. Z personálu se tu totiž stala taková moje druhá rodina. Já jim vděčím za každodenní dávku pozitivní energie. Stejně jako vám, co mi stále píšete a ptáte se, jak se mám," napsala Týnuš na sociálních sítích.

"Nejčastěji se mě ptáte, kdy se vrátím zpět do Česka. Bohužel sama zatím nevím. Léčba je ale na dobré cestě a já se cítím mnohem lépe," dodala youtuberka. V komentářích se samozřejmě spekuluje, z jakého důvodu je Týnuš stálet v nemocnici v Turecku.

Opravdu je její stav natolik vážný? Nebo je pravda úplně někde jinde?

Související články

Další články