Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš prozradila, co ji v nejtěžších chvílích života drží nad vodou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 79 fotografií
přiznání
Týnuš Třešničková (23), která se už devátý měsíc léčí na klinice v tureckém Istanbulu, se pomalinku začíná vracet do běžného života. Alespoň toho virtuálního. Týnuš čím dál častěji zveřejňuje fotky, na kterých ukazuje své tělo, které bylo z 35 procent zasaženo plameny loni v září při ohnivé show. Sama přiznává, že nejvíce jí pomáhají povzbuzující zprávy od fanoušků i úplně cizích lidí.

Týnuš funguje podle toho, co jí zdravotní stav dovolí. Po dlouhých měsících před nedávnem nahrála instastories doplněné o zvuk, takže fanoušci mohli slyšet i její hlas. Oblíbená youtuberka, která se živila především svým vzhledem, na poslední fotce vypadá tak, jak ji všichni znají. Silným líčením dosáhla vzhledu, který jí před osudnou nehodou mnoho dívek a žen závidělo

Týnuš několikrát zmínila, že nad vodou ji drží především zprávy od lidí, kteří jí přejí brzké uzdravení a obdivují její statečnost. "Jsem tak moc ráda za to, jak jsi statečná a nevzdáváš to! Týnuško, jsi nádherná, cenná a moc děkuji za tvé srdce plné naděje a lásky," napsala jedna z fanynek.

"Tak já mám slzy v očích. Nikdo z nás nevěděl, jak vlastně teď vypadáš. Ale tohle je prostě nářez. Podle mě nejkrásnější fotka. Je v ní něco zázračného, ani sama nevím co, ale tvoje oči. Asi je v nich úplně všechno. Všechny emoce, prožitky, naděje, obrovská síla... Opravdu jsem dojatá," píše další dojatá fanynka Týnuš.

Takové zprávy by potěšily každého. Jsou opravdu krásné a upřímné. "Krása člověka není jenom vnější krása člověka, je hlavně uvnitř a ty máš oboje, ať vypadáš jakkoliv, vždy budeš úžasná a krásná, držím ti palce," stojí pod fotografií, na které Týnuš ukázala poprvé popálené ruce.

Fanoušci jsou kromě rodiny a přátel stále s ní a to je přesně to, co Týnuš v jednom z nejtěžších období života potřebuje. PODPORU A SLOVA UZNÁNÍ.

Související články

Další články