Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pop Smoke byl zastřelen: Dvacetiletý umělec se před smrtí chlubil balíkem peněz

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Tragédie
Teprve dvacetiletý rapper Pop Smoke byl zatím z neznámých důvodů zastřelen. Maskovaní útočníci si pro Popa došli do domu v Hollywoodu, kde žil. Jen hodinu před střelbou se Smoke na sociální síti chlubil fotkou, na které jeho kamarád držel balík peněz.

V Hollywood Hills ve Spojených státech došlo k velkému neštěstí. Dva neznámí útočníci několikrát střelili rappera Pop Smokea. Zpěvákovi bylo pouhých dvacet let a celý život měl před sebou.

Vražda Smokea

Střelci byli maskovaní a Smokea zavraždili přímo v místě jeho bydliště. Proč k útoku došlo a jaký motiv útočníci měli, vyšetřuje policie. Rapper si v průběhu dne na sociální síť vyvěsil snímek, na kterém se fanouškům se chlubil dárkovými taškami, které mu byly zaslány. Na jedné z nich byla jeho adresa.

Zhruba hodinu před útokem se na internetu objevila fotka Smokea a jeho kamaráda v autě, jak drží balík peněz. Pop si na sociální sítě často přidával fotky, na kterých měl u sebe velký obnos peněz.

Po střelbě k němu domů přispěchala zachránka a odvezla ho do nemocnice. Bohužel zranění ze střelby byla natolik vážná, že jim rapper v nemocnici podlehl.

Pop Smoke

Nejznámějšími hity dvacetiletého rappera jsou skladby Dior, Christopher Walking nebo Welcome To The Party, která má na kanále YouTube 23 milionů zhlédnutí. V prosinci Smoke vydal videoklip k písni Gatti, na kterém se s ním podílel Travis Scott. Pop začátkem února představil svoje druhé album nazvané Meet The Woo 2.

Smutná zpráva o jeho odchodu zasáhla všechny kolegy z branže. „Bible říká, že žárlivost je stejně krutá jako hrob. Neuvěřitelné. Odpočívej v pokoji, Pope,“ napsala si na sociální síť Nicki Minaj, s kterou rapper spolupracoval.

Související články

Další články