Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ponorka v Survivoru: Vtipálkovi Mikýřovi ruply nervy. Ostře se pustil do simulanta Jacka

+ Dalších 33 fotografií

Ačkoliv patří youtuber Martin Mikyska alias Mikýř k největším pohodářům letošního ročníku reality show Survivor, tak i jemu už pomalu dochází pověstný humor. V kmeni Lovců, kam přešel společně se svým parťákem Pirátem, mu totiž pije krev pětačtyřicetiletý hotelový manažer Jack Hamid. Známý vtipálek mu řekl v táboře do očí, co si o něm myslí. 

Natažený sval

Věčně dobře naladěnému Martinu Mikyskovi, alias Mikýřovi, došel humor. Neskutečně mu totiž v reality show Survivor leze na nervy Jack Hamid. Hádku, která se v kmeni rozpoutala, nevědomky spustil tanečník Martin Prágr z kmene Titánů. "Ten Márty pokaždé, když otevře pusu, tak si mě získává víc a víc," pronesl po návratu ze souboje o imunitu Mikýř k ostatním z kmene Lovců. "Márty uhodil hřebíček na hlavičku," pokračoval dál youtuber na kameru. "Nebylo to dostatečně urážlivé na to, aby člověk nemohl uznat nějaké své vlastní chyby," dodal bývalý Titán.

Svůj názor následně řekl přímo do očí i Jackovi. "Úplně na rovinu Jacku. Ty jsi padesátník, který se neumí odstrečovat před výkonem. Jsi tu s nataženinou, do nohy ti píchají B 12, nedávají ti nic na opich, netahají ti z toho žádnou vodu," uvedl k Hamidově údajnému zranění lýtka, kvůli němuž se již poněkolikáté nezúčastnil žádného souboje.

Jackovi se podle Mikýře přitíží vždy, když má dojít na jakýkoliv souboj. "Vždycky, když je nějaká výzva, tak chodíš a je ti výrazně hůř. Vždycky, když je po všem, tak chodíš úplně v pohodě, běháš tady, hledáš kokosy," pokračoval v Hamidově kritice bývalý snowboardista a několikanásobný mistr České republiky ve slopestylu.


Vytočený Mikýř

Podle Mikýře není Jack pro svůj kmen žádným přínosem. "Ráno vstaneš, čekáš na to, až ti někdo udělá snídani, pipláš si nehty, pak se jdeš většinou vykadit. Tvůj jediný aktuální přínos je, že lovíš bounty," dodal youtuber, s nímž i přes Jackovy protesty souhlasil celý kmen.

Jackovo chování je pro Mikýře naprosto nesnesitelné. "Není náhoda, že devět lidí se shodlo na tom, že Jack je tady ten problém," uvedl Mikýř v soukromí. "Chápeš, že ty tam hodíš kokosy a řekneš to nahlas, aby to lidi věděli, ty vole. To je neskutečný normálně," pustil se následně u ohniště ho Hamida a u toho si ťukal na hlavu. "Já vedle tebe nemůžu existovat normálně," dodal.

Na Mikýřovi nenechal na oplátku nit suchou ani Jack. "On si myslí, že je chytrý, ale není, není chytrý. Já jsem od začátku říkal, že ho tady nechci, protože já vím, že nemá k Survivoru žádný respekt," prohodil v ústraní Hamid na účet jednoho z nejvýraznějších hráčů letošní řady drsné reality show.


Posvěceno lékaři

K Jackově chování se následně vyjádřil i další bývalý Titán, MMA zápasník Samuel Krištofič alias Pirát. "Člověk ho konfrontuje s nějakou pravdou a nějakou jeho chybou a on to bere ofenzivně. Dá se říct, že se brání útokem, a tím potvrdil to, že ho chtějí všichni dostat z kmene ven," řekl svůj názor.

Jack uvedl, že pokud bude svůj zraněný sval stále namáhat, hrozí mu operace. Na to, že v poslední době Jack při souboji pouze sedí, ale s radostí profituje z výhry svého kmene, upozornil před soubojem o imunitu tanečník Martin Prágr, který chtěl vědět, co za tím vlastně stojí. Na to mu jeho soupeř lámanou češtinou odvětil, že to v podstatě není jeho starost. To, že lékaři Jacku Hamidovi doporučili klid, potvrdil oběma kmenům i moderátor Survivoru Ondřej Novotný.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy