Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ponižuje soutěžícího, že to neumí v posteli, a pak jí vadí trocha alkoholu: Porotci v SuperStar si nevidí do pusy

Porota SuperStar je v poslední době hodně kritizována diváky.
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
GLOSA: Nová řada pěvecké reality show SuperStar je v poslední době diváky velmi kritizována. Nejde ani tak o soutěžící, kteří by se lidem nelíbili, jako o přístup a chování poroty. Soutěž provází v pořadí druhý skandál za docela krátkou dobu. Nejdřív to byl výsměch soutěžícímu ohledně jeho postelových dovedností a nyní se porota pustila do velmi nadaného zpěváka Petra Borkovce (18), který oslavil svůj postup do dalšího kola a trochu se opil.

První a druhá řada SuperStar byly velmi úspěšné a vzešli z ní zpěváci a zpěvačky, o kterých je ještě dodnes slyšet. Další řady už tak úspěšné nebyly a jejich výherce budeme jen marně hledat v paměti.

Po delší odmlce ale přišla nová řada a plno diváků hovořilo o tom, že buď to bude naprostá pecka, nebo šílený propadák. Největším tahounem v porotě měl být samozřejmě bývalý finalista Ben Cristovao (30).

Jenomže podle komentářů lidí to vypadá, že Ben je sice magnet na peníze a velmi zdatný interpret, ale o porotcování neví absolutně nic. Ozývají se hlasy lidu, že jediný, kdo tam dělá, co má, je Pal'o Habera.

Největší kritika se snáší na hlavu Kataríny Knechtové, kterou české publikum téměř vůbec nezná. Ti zdatnější si od ní vybaví dva nebo tři songy staré deset let a to je tak všechno. První velký skandál, který slovenská zpěvačka způsobila, bylo, když se vysmívala jednomu soutěžícímu za to, že to neumí v posteli.

„Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ vmetla Tomášovi do tváře, na což Matěj Ruppert zíral s otevřenou pusou, zatímco Katarína se usmívala od ucha k uchu, jak mladému soutěžícímu srazila sebevědomí.

Za svůj výrok se omluvila, ale diváci na ní nenechali nit suchou. Možná se mohla ve svém hodnocení trochu mírnit a bavit se spíše o nekvalitním zpěvu Tomáše Křížky než o jeho postelových dovednostech.

Nicméně reakce naprosto no name zpěváka, o kterém nejspíše už nikdy neuslyšíme, byla naprosto nemístná. Tomáš se nechal slyšet, že zvažuje žalobu. Ten kluk by měl být rád, že zažil svých pět minut slávy, na chvíli se o něm psalo, a místo žalob začít buď pořádně makat, ať to někam dotáhne, nebo se uklidit někde do sklepa, ale určitě si ve svém postavení nemůže dovolit ohánět se nějakými žalobami. To je dost ubohé, neprofesionální a v neposlední řadě trapné.

Další, ale menší skandál, který hýbe SuperStar, se týká velmi nadaného soutěžícího, který má reálnou šanci to někam dotáhnout i po soutěži. Petr Borkovec po první noci Super Výběru, kdy soutěž opustilo rovnou šedesát soutěžících, se rozhodl, že svůj úspěch oslaví.

Jenomže všichni víme, že u jednoho piva oslava nikdy nekončí a Petr je navíc z drsného kraje, takže na nějaký spánek neměl v tu chvíli ani pomyšlení. Další den ho ale čekala drsná sprcha ze stran porotců.

„To, že jsi byl na šrot, mi vůbec nevadí, je to tvoje věc, co budeš dělat v hotelu, vadí mi, že nestíháš nástup potom, že jsi měl jednoduše někde být a ty ještě stále spinkáš v posteli," řekl mu Pal'o Habera, který překvapivě jako jediný z porotců uvedl oprávněný důvod svého rozhořčení.

Zato Ben se rozhodl, že Petra šetřit nebude. "Ty nejsi ještě žádná hvězda, aby sis mohl dovolit něco takového,“ vzkázal mu. Bohužel to ale vypadá, že Ben něco splácal jen tak, aby ze sebe něco dostal, protože jeho hodnocení nedává absolutně smysl.

Petr by si měl dávat pozor na to, aby se podobné excesy už neopakovaly, protože opravdu zatím není žádná hvězda, která by si mohla dovolit chodit pozdě následující den. Ale proč by nemohl slavit?

Opravdu netušíme, odkdy si mohou dovolit dát pár panáků a piv jen opravdové hvězdy. Zdá se, že Benovi v roli porotce stoupá nosánek mírně nahoru. Diváci jsou s ním také velmi nespokojení a objevily se názory, že Ben a Katarína tam nemají co dělat. Co myslíte vy?

Související články

Další články