Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ponížení v SuperStar: Soutěžící se zdržel na toaletě, Pagáčová ho marně sháněla

Ponížení v SuperStar: Soutěžící se zdržel na toaletě, Pagáčová ho marně sháněla
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
SuperStar 2020
Koronavirus SuperStar 2020 zatím nezastavil, desátý díl se odehrával v netradičním prostoru. Soutěžící bojovali o postup ve vojenském bunkru Drnov. Jeden zažil hodně trapnou chvilku. Zdržel se totiž na toaletě, Patricie Pagáčová na něj marně volala!

V supervýběru letošní SuperStar zpěváci věnují stoprocentní přípravu perfektnímu výkonu. V okamžiku, kdy zazní jejich jméno, je jejich jediným cílem nastoupit na značku a předvést porotě, že si zaslouží postup do dalšího kola. Tedy až na Adriána Ševce!

Toho se totiž Patricie Pagáčová snažila marně volat před porotu. Ani po několikátém zopakování jeho jména se Adrián neukázal. To vyvolalo otázky. Rozhodl se na poslední chvíli svou účast v SuperStar zrušit a dát větší šanci svým kolegům?

Ne. Důvod byl nakonec úplně jiný. Adrián se totiž zapomněl na toaletě, kam si musel o pauze odskočit. Nevšiml si, že zatímco on vykonával svou potřebu, ostatní soutěžící i porotci už jsou dávno na svých místech, připraveni na pokračování natáčení. Tomu se říká trapas!

Adrián nakonec nepostoupil. Ne však kvůli zdržení, podle poroty nestačil jeho zpěv.

Související články

Další články