Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

PONÍŽENÍ pro hasiče a záchranáře? Prima chystá dvojče Policie v akci! Strach z obrovské ostudy...

Zdroj: Twitter, Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Je to až zázrak, jak se v televizi Prima uchytil šílený pořad Policie v akci. Ten si hraje na to, že přináší rádoby skutečné dokumentární reportáže ze zásahu falešných strážců zákona. Je plný nesmyslů a skuteční policisté kroutí hlavou nad tím, co produkce cpe lidem do hlavy za nesmysly o jejich práci. Jenže se zdá, že ostudu budou mít nyní i další složky integrovaného záchranného systému!

Pořad Policie v akci se začal vysílat loni. Prima pro něj angažovala různé bývalé i současné policisty či městské strážníky, kteří řeší s komparsisty vymyšlené příběhy. Všechno je vyhrocené, lidé se hádají tak, jak to ve skutečnosti neprobíhá.

Bohužel i samotní představitelé ramen zákona v rolích fízlů ale dělají šílené boty a tvrdí do kamer to, co by ve službě nikdy prohlašovat nemohli

Není divu, že se Policie ČR od pořadu, pro nějž chtě nechtě musí dodávat auta a uniformy, razantně distancuje

A brzy se podobná prohlášení mohou čekat i od zástupců hasičů či od zdravotníků. Jak se totiž redakci eXtra.cz podařilo zjistit, Prima chystá nový pořad s pracovním názvem 112.

„Točí ho ta samá produkce, se stejným štábem a se stejnými komparsisty. Ale kromě policajtů tam přibudou hasiči a záchranáři. Je na to asi víc peněz, protože nejenže herci dostávají o něco víc, navíc si pro natáčení musejí půjčovat auta všech tří složek. Výprava je velkolepější,“ řekl nám zdroj, dobře obeznámený s přípravami.

Několik natáčení už proběhlo, ale je otázka, zda se staronového formátu dočkáme ještě letos, nebo až příští rok.

Jestli ale budou autoři přistupovat k práci záchranných složek stejně „kvalitně“, jako prezentují tu policejní, můžeme se klidně dočkat toho, že hasiči budou kropit oheň konvicemi plnými vodky. A že doktoři budou zachraňovat život dusícímu se člověku tak, že mu znepřístupní dýchací cesty. Aspoň takhle na nás Policie v akci dosud působila…

Související články

Další články