Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

PONÍŽENÍ NA LETIŠTI: Po kojící ženě chtěli ukázat prsa nalitá mlékem! Nezdála se jim prsní pumpa

Žena zažila na letišti velké ponížení.
Zdroj: twitter.com
Gayathiri Bose ze Singapuru zažila na letišti obrovské ponížení. Je matkou dvou dětí, a dokonce jedno z nich kojí. Když chtěla projít letištní kontrolou, měla u sebe vybavení ke kojení, ale byla bez dítěte. Letištní policie ji donutila, aby dokázala, že opravdu kojí. Musela tak vyndat svoje prsa nalitá mlékem. Žena chce podat žalobu.

Obrovský skandál se stal na frankfurtském letišti. Gayathiri Bose (33) ze Singapuru potřebovala letět z Frankfurtu do Paříže. Jenže ji zastavila letištní kontrola, která si všimla, že má ve své tašce prsní pumpu, ale nemá u sebe žádné dítě. Zavolali letištní policii, která si ji vzala stranou. Informuje o tom portál BBC.

„Ptali se mě hrozně divným tónem. Vy kojíte? A kde jako máte dítě?“ popisovala Bose svůj zážitek pro BBC. Policie totiž ženě nevěřila, že to, co má v tašce, je opravdu prsní pumpa, a bylo jim divné, že by s sebou kojící žena neměla dítě. Posléze přišla policistka, která si ji odvedla a musela tak dokázat, že má prsa opravdu nalitá mlékem a kojí.

„Řekla mi, ať si rozepnu košili a ukážu jí svoje prsa. Pak se mě zeptala, proč na prsou nic nemám, když tedy kojím a potřebuju se zbavovat mléka,“ řekla. „Tak jsem jí řekla, že takhle to nefunguje. Přístroj se nasazuje jen chvilkově. A ona chtěla, ať prsa stisknu a prokážu se,“ dodala pro BBC Bose, pro kterou to byl velmi traumatizující zážitek.

Bose je v šoku a hned po kontrole se rozbrečela. Nedokáže pochopit, že si dovolili se k ní takhle chovat. Případ už řeší německá policie a žena chce podat stížnost.

„Rozhodně to není normální. V tomto případě autority jasně překročily hranici. To, co udělaly, bylo bezprecedentní a velice ponižující,“ sdělil expert Ellis Taylor pro BBC.

Související články

Další články