Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ponížení Knechtové pokračuje: Tomášovi ze SuperStar teď fanynky skáčou šipky do postele!

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Marná sláva: Pokud ho chtěla ponížit a znemožnit, povedlo se to spíš naopak! Katarína Knechtová (37) se v SuperStar vysmála postelovým schopnostem Tomáše Křížky (20). Má z ostudy kabát, z chlapce by teď zase mohl být z fleku chovný hřebec!

„Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ řekla Tomášovi neurvalá Katarína.

Později se omluvila, mládenec ale stejně zvažuje právní kroky.

A ukazuje se, že se opět projevila pradávná snaha žen a dívek chránit utiskované. Kdyby chtěl, stačí mu jen ukazovat prstem a fanynky mu budou ochotně skákat šipky do postele.

„Pár holek se s nějakými pikantnějšími nabídkami ozvalo,“ přiznal eXtra.cz Tomáš. Zjevně je ale nevyužije.

„Nemám to zapotřebí,“ prohlásil tajemně. Ale šance, že ho některá z dívek, kterou okouzlil, také uchvátí, tu přece jen je. „Nejsem zadaný,“ dodal Křížka.

Asi nikdo nedokáže pochopit, jak z byť nemastného pěveckého výkonu Křížky (únava po čtrnácti hodinách čekání na porotu udělala své) mohla Katarína usoudit, že mu jde špatně i provozování milostné činnosti. Mnozí si klepají na čelo a hodně z nich rovnou posílá Knechtovou coby totální neprofesionálku ven z poroty.

Související články

Další články