Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ponížení Ivany Gottové pokračuje! Vztah Karla a krásné Alice ji musí krutě bolet. Krize nekončí!

Co bude dál?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Toto nikdo nečekal! A zřejmě to vůbec nečekala Ivanka Gottová (41). Na veřejnost se dostala informace, že Karel Gott (78) má ještě jednu osudovou ženu. Deník Blesk navíc přinesl další odhalení. Je to tedy síla.

Celé Česko s napětím sleduje, co se bude dít u Karla Gotta (78) doma. Deník Blesk přinesl zcela zásadní informaci, že Gott má kromě manželky také přítelkyni! Alice Kovácsová (51) je nádherná žena a přiznala, že Gotta má hodně ráda.

„S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoc,“ prozradila Alice deníku Blesk.

Vztah mezi Karlem a Alicí musela prý Ivana tušit zřejmě ještě před svatbou. V lednu 2008 měla totiž z Las Vegas odpovědět na jednu z SMS zpráv právě od Alice. Podepsala se jako Ivana Macháčková.

Blesk přinesl fotky, které každému čtenáři ukázaly, jak je Karel po boku Alice šťastný. Tomu už je nejspíš konec, podle informací deníku Ivana jejich přátelství letos v říjnu utnula. Na Bertramce bude ještě hodně dusno, i když už začal prosinec.

Související články

Další články