Je to bomba, jaká tu dlouho nebyla! Podle deníku Blesk Karel Gott udržuje dlouholetý vztah s nádhernou Alicí Kovácsovou.

Žena se svůdnýma očima se zatím snaží zachovat klid a chladnou hlavu. „S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoc,“ uvedla Alice pro deník Blesk.

Jak Alice myslela větu, že tento vztah přežije lásky i nemoc? Že žádný jiný Gottův vztah tak silný není? Tato slova musí Gottovu manželku Ivanku hodně bolet. Takové ponížení před celým národem si nezasloužila. O svého manžela se snaží bojovat ze všech sil. V říjnu svému manželovi zakázala, aby s Alicí udržoval vztah. Dokonce Alici napsala nepříjemnou SMS.

Jenže v Gottově životě má paní Alice zcela speciální místo. „Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat,“ uvedl Karel Gott (78) v knize Když milenky pláčou.