Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ponížená před celým národem! Naštvaná Ivanka zjistila, že Karel Gott má ještě jednu ženu. Jak reagovala?

Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Celé Česko s napětím sleduje, co se bude dít u Karla Gotta (78) doma. Deník Blesk přinesl zcela zásadní informaci, že Gott má kromě manželky také přítelkyni! Ivana Gottová (41) musí zuřit. Gottova přítelkyně Alice (51) se snaží zachovat chladnou hlavu. Jak toto dopadne?

Je to bomba, jaká tu dlouho nebyla! Podle deníku Blesk Karel Gott udržuje dlouholetý vztah s nádhernou Alicí Kovácsovou

Žena se svůdnýma očima se zatím snaží zachovat klid a chladnou hlavu. "S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoc," uvedla Alice pro deník Blesk

Jak Alice myslela větu, že tento vztah přežije lásky i nemoc? Že žádný jiný Gottův vztah tak silný není? Tato slova musí Gottovu manželku Ivanku hodně bolet. Takové ponížení před celým národem si nezasloužila. O svého manžela se snaží bojovat ze všech sil. V říjnu svému manželovi zakázala, aby s Alicí udržoval vztah. Dokonce Alici napsala nepříjemnou SMS.

Jenže v Gottově životě má paní Alice zcela speciální místo. "Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat," uvedl Karel Gott (78) v knize Když milenky pláčou.

Související články

Další články