Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ponížená omluva OPILCE Z VARŮ: Fotbalista Kolář se po obřím skandálu bojí vyhazovu z Plzně!

Daniel Kolář
Zdroj: Profimedia.cz
Průšvihář Daniel Kolář (32), fotbalový reprezentant a hlavně záložník Viktorky Plzeň, způsobil na filmovém festivalu v Karlových Varech takový opilecký skandál, že mu hrozí konec kariéry. Mohutně si proto sype popel na hlavu!

Bývalá hvězda Sparty vypila půlku alkoholických zásob Varů. Pod vlivem pak Daniel Kolář narušil přehlídku návrhářky Debi Brown, na níž se svlékal a na hosty ukazoval prostředníčky, až skončil v rukách ochranky. Pak prošel pár barů, v nichž ohmatával řadu dívek, aby pak nakonec močil na ulici. A to všechno jen noc předtím, než měl s týmem odjet na soustředění do Rakouska.

V jiné profesi se asi může člověk dostavit do práce s kocovinou, profesionální fotbalista si ale zadělal na okamžitý vyhazov z klubu.

Není divu, že jeho vyjádření je naprosto pokorné. Nic jiného mu ostatně nezbývá.

„Udělal jsem obrovskou chybu. Mé včerejší chování se absolutně neslučuje s chováním profesionálního sportovce, bylo to ode mě trapné. Řadu lidí jsem tím zklamal a jsem si toho plně vědom. Chtěl bych se všem moc omluvit a jsem připravený přijmout jakýkoli klubový trest a nést za své chování následky. Omlouvám se,“ uvedl na Facebooku.

Tak snad k němu bude vedení klubu shovívavé.

Mohlo by vás zajímat

Další články