Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ponížená Jiřina Bohdalová: Ostravský producent ji neprávem obvinil z podvodu a nazval temným stínem minulosti

Jiřina Bohdalová
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 2 fotografie
Křivda

Horká hlava někdy dokáže vyplodit slova, za která se člověk následně stydí. Ostravský producent Petr Baránek do médií včetně eXtra.cz rozeslal nactiutrhačný e-mail obviňující národní modlu Jiřinu Bohdalovou (91) z nespolehlivosti, de facto ze lhaní a šířící o ní i další nepěkné věci. Herečka pro eXtra.cz neskrývala rozhořčení a muž si následně sypal popel na hlavu.

Jiřina Bohdalová: Šokující obvinění z Ostravy

V e-mailu stálo, že herečka Jiřina Bohdalová měla v sobotu a neděli hrát v moravskoslezské metropoli představení Jiřina Bohdalová Ostravě, producentovi se prý ale omluvil jeden z účinkujících David Kraus s tím, že hlavní hvězda je nemocná. Byznysmen nicméně okamžitě získal pocit, že byl napálen, když o přicházejícím víkendu podle něj měla herečka hrát v Divadle Na Jezerce.

Usoudil, že je hvězdou hry After Life, což byl pro něj dostatečný důkaz toho, že na něj někdo ušil boudu. V tomto představení ale Bohdalová vůbec není. „V After Life se mnou Jiřina Bohdalová určitě nehraje, potvrdila eXtra.cz hvězda divadelní hry Libuše Švormová.

Baránek však šel ještě dál. Místo toho, aby problém řešil s agenturou, se kterou podepsal smlouvu, jal se psát rozhořčený e-mail do redakcí.

„Oficiální stanovisko nula, jen nevíme, nebereme telefony, a když pak ‚ňamčení‘, že my nic, to muzikant. Za mne podvod jednak na mé osobě, na všech nás z Ostravska, ale hlavně těch, kteří si poctivě koupili vstupenky na její představení,“ zlobil se v e-mailu Baránek.

Urážka

„Pro mne jako producenta ‚bezva obchod‘ s někým, koho jste respektovali, a přitom se ukázalo, že je to jen temný stín chmurné minulosti a ojeb po našymu (= česky podvod od první chvíle),“ obviňuje bez mrknutí oka herečku.

Tím ale ženu, o jejíž vystoupení tak stál, při první příležitosti urazil. A navíc nesmyslně, jak jsme na eXtra.cz již připomínali v jiné souvislosti.

Jiřina Bohdalová: To nesmím být nemocná?

Jiřinu Bohdalovou jednání Baránka rozčílilo – a to přitom ještě nevěděla ani o urážkách, kterých se na ní dopustil.

Jsem nemocná, mám chřipku. Kvůli tomu jsem nebyla ani na premiéře vlastního filmu. To jako nemůžu být nemocná? Ať jde někam. Prokristapána: ve svém věku nemůžu churavět jako kdokoli jiný? A ještě to dává do novin? Tomuhle světu nerozumím. Ležím a teď jdu na kapačky,“ sdělila eXtra.cz rozčilená herecká legenda.

„V divadle jsem představení odřekla, u toho dalšího uvidím podle toho, jak se budu cítit. Že přišel o peníze? Já taky. To je riziko podnikání,“ dodala otráveně možná nejlepší herečka posledních sta let.

Omluva „hříšníka“

Nakonec se tedy ukázalo, že hlava pořadatele byla horká zcela zbytečně a nesmyslně a dnes je již „krotký“ jako beránek.

„Je to v pohodě, už jsme to vyřešili. Představení jsou přesunutá z důvodu onemocnění paní Bohdalové, takže já se omlouvám a všechno je v pořádku,“ hodil Baránek ve vyjádření pro eXtra.cz svůj předchozí, nactiutrhačný e-mail za hlavu.

Jenže aby se ještě nedivil. Co se dělo, když se Bohdalová dozvěděla, co o ní všechno řekl, čtěte již brzy na eXtra.cz.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy